Pomozte nám

Kurzy Manželské večery, Příprava na manželství a Výchova dětí jsou provozovány jako nezisková činnost pod záštitou Křesťanské misijní společnosti. Jejich pořádání by nebylo možné bez práce mnoha neplacených dobrovolníků. I přes omezený rozpočet se snažíme o spoustu aktivit:

  • Vývoj a provoz webových stránek
  • Překlad a úpravy materiálů
  • Vytváření nových materiálů (pozvánky, dotazníky, ilustrace...)
  • Pořádání seminářů pro vedoucí
  • Propagace kurzů na konferencích a v jednotlivých církvích
  • Propagace kurzů ve veřejných médiích a na internetu
  • Cesty na setkání koordinátorů kurzů do zahraničí

Ještě na konci roku 2012 se za CD pro vedoucí kurzů platilo, dnes jsou všechny tyto materiály na těchto stránkách k dispozici zcela zdarma.

Praktická pomoc

Hledáme lidi s vizí pro rozvoj kurzů v ČR. Pokud vám Bůh pokládá tyto kurzy na srdce a rádi byste se jim dlouhodoběji věnovali, bylo by nám ctí s Vámi spolupracovat, ať už intenzivně nebo sporadicky. Hledáme především lidi, kteří by byli ochotní propagovat kurzy na různých akcích a konferencích, lidi s kontakty na média nebo známé osobnosti, lidi se znalostí vývoje nebo správy webu (Drupal, MySQL), překladatele z angličtiny a lidi s grafickým nadáním. Jestli jste to vy, ozvěte se :)

Finanční podpora: Převod na účet

Je možné přispět i na účet č. 2500104331/2010 (FIO banka) s použitím variabilního symbolu 682780 (Rozvoj rodinných kurzů).

Finanční podpora: Kreditní karty a Paypal

Pokud byste chtěli podpořit další zkvalitňování a šíření kurzů po České republice, přispějte prosím libovolnou částkou.

Je to bezpečné?

Ano, samotnou platbu budete vyřizovat na stránkách PayPal, což je jedna z největších a nejdůvěryhodnějších společností v oblasti online plateb. Všechny dary se použijí jen na přímou podporu kurzů, nepřímé náklady si všechny hradíme sami.

Finanční podpora: Větší či pravidelné příspěvky

Pokud byste chtěli přispět větší částkou a odpočíst si ji od daní, nebo přispívat pravidelně, nebo podpořit i rozvoj kurzů Alfa v ČR, podívejte se prosím do přiloženého souboru.

Soubory: 
Moznosti financni podpory Alfy v2.pdf